Junior NM Stafett

Kjelsås Langrenn.

18.03.12

Stafett Herrer 4*5 km

Rank Navn Etappetid #Total tid#
1Sogn og Fjordane lag 1 (6) 40:50,2
Mats Bjørnar Leirdal 09:59,224   09:59,224  
Gjøran Tefre 09:58,12   19:57,31  
Håvard Bogetveit 10:18,51   30:15,81  
Johannes Bø 10:34,41   40:50,21  
2Akershus lag 1 (1) 41:20,5
Petter Reistad 09:52,216   09:52,216  
Magne Haga 10:11,15   20:03,35  
Martin Løwstrøm Nyenget 10:19,42   30:22,72  
Sindre Bjørnestad Skar 10:57,85   41:20,52  
3Oppland lag 1 (4) 41:25,2
Vegard B. Nilsen 09:51,715   09:51,715  
Even S. Hippe 10:05,93   19:57,62  
Erik Hoffsbakken 10:34,19   30:31,74  
Håvard S. Taugbøl 10:53,53   41:25,23  
4Oslo lag 1 (5) 41:36,8
Fredrik Schwencke 09:52,817   09:52,817  
Jørgen Grav 10:12,96   20:05,76  
Simen Hegstad Kruger 10:32,68   30:38,36  
Mathias Borgnes 10:58,56   41:36,84  
5Hedmark lag 1 (10) 41:37,5
Håvard Nymoen 10:00,427   10:00,427  
Tore Leren 10:19,611   20:20,018  
Torstein Vestli 10:28,15   30:48,18  
Kristian Græsli 10:49,42   41:37,55  
6Oslo lag 2 (20) 41:44,8
Erlend Moian Nydal 09:46,63   09:46,63  
Dag Frode Trollebø 10:32,626   20:19,217  
Lars Maukon Muren 10:30,26   30:49,49  
Kasper Stadaas 10:55,44   41:44,86  
7Sør-Trøndelag lag 1 (2) 41:46,7
Hallvard Løfald 09:46,42   09:46,42  
Severin Lilleberg 10:13,77   20:00,13  
Martin Riseth 10:23,94   30:24,03  
Sondre Engan 11:22,718   41:46,77  
8Buskerud lag 1 (8) 41:48,8
Andrew Young 09:47,46   09:47,46  
Chrisander Skjønberg Holth 10:39,632   20:27,020  
Eirik Sverdrup Augdal 10:20,83   30:47,87  
Vetle Sjåstad Christiansen 11:01,08   41:48,88  
9Troms lag 1 (11) 41:49,3
Marius Hol 09:48,910   09:48,910  
Eirik Farstad 10:24,217   20:13,113  
Torgeir Hovland 10:37,310   30:50,410  
Eivind Krane Heimdal 10:58,97   41:49,39  
10Telemark og Vestfold lag 1 (14) 42:08,8
Petter Rind Øverland 09:50,412   09:50,412  
Eivind Rombert Kvaale 10:09,84   20:00,24  
Sindre Høgset 10:31,87   30:32,05  
Runar Skaug Mathisen 11:36,832   42:08,810  
11Sør-Trøndelag lag 2 (21) 42:09,0
Magnus Stenås 09:48,78   09:48,78  
Joakim Hjeldnes 10:21,213   20:09,98  
Torleif Syrstad 10:43,112   30:53,011  
Anders Stensås 11:16,012   42:09,011  
12Østfold lag 1 (9) 42:14,3
Markus Johansen Westgaard 09:50,011   09:50,011  
Sindre Odberg Palm 10:26,719   20:16,716  
Henrik Lippert 10:45,713   31:02,412  
Jonas Udjus Frorud 11:11,911   42:14,312  
13Nord-Trøndelag lag 1 (3) 42:22,0
Jonas Wold 09:51,313   09:51,313  
Johan Hundseth 10:19,611   20:10,99  
Hallvard Riseth Fjone 11:01,326   31:12,216  
Pål Trøan Aune 11:09,810   42:22,013  
14Hordaland lag 1 (13) 42:27,6
Vebjørn Turtveit 09:48,78   09:48,78  
Gaute Kvåle 10:23,214   20:11,910  
Lars Andre Møen 10:53,918   31:05,813  
Sturla Lie 11:21,816   42:27,614  
15Akershus lag 2 (17) 42:29,4
Sindre Sætre Hammerlund 09:51,614   09:51,614  
Fredrik Løwstrøm Nyenget 10:23,316   20:14,915  
Marius Borge Heir 10:52,217   31:07,114  
Johan Hoel 11:22,317   42:29,415  
16Hedmark lag 2 (23) 42:30,2
Vegard Bjørn Gjermundshaug 09:47,05   09:47,05  
Oliver Sugaren 10:45,035   20:32,025  
Hans Yngvar Haugrud 10:49,616   31:21,719  
Karstein Jr Johaug 11:08,59   42:30,216  
17Oslo lag 5 (36) 42:43,4
Rolf Christian Hermanrud 09:56,020   09:56,020  
Carl Theodor Gustavsson 10:40,533   20:36,530  
Erland Vedeler Stubbe 10:46,214   31:22,720  
Håkon Hjelstuen 11:20,714   42:43,417  
18Sør-Trøndelag lag 3 (37) 42:46,8
Tor Håkon Skogstad 09:56,521   09:56,521  
Per Harald Skogstad 10:15,89   20:12,311  
Even Moholt 11:03,828   31:16,118  
Thomas Ekren 11:30,724   42:46,818  
19Agder og Rogaland lag 2 (25) 42:46,9
Ingvar Folkvord 10:02,230   10:02,230  
Andreas Døble 10:23,214   20:25,419  
Ole Holbæk 10:46,915   31:12,317  
Eivind Rosseland Stokke 11:34,629   42:46,919  
20Sogn og Fjordane lag 2 (24) 43:04,3
Thomas Evjestad 09:45,51   09:45,51  
Jarle Gjørven 10:49,839   20:35,329  
Roger Pollen 11:07,631   31:42,928  
Ole Martin Erdal 11:21,415   43:04,320  
21Finnmark lag 1 (7) 43:06,1
Peter Andersen 09:47,97   09:47,97  
Audun Erikstad 10:54,644   20:42,531  
Pierra Tobiassen 10:59,824   31:42,327  
Jørgen Ullvang 11:23,819   43:06,121  
22Oppland lag 3 (42) 43:08,4
Markus Emas Holm 10:00,025   10:00,025  
Glenn Bakkum 10:30,223   20:30,224  
Amund Holtklimpen 11:00,425   31:30,623  
Kritian Kjonerud 11:37,833   43:08,422  
23Nord-Trøndelag lag 5 (77) 43:10,7
Mats Iversen 10:02,731   10:02,731  
Johann Talihârm 10:25,318   20:28,021  
Espen Sonflå 10:42,211   31:10,215  
Truls Torvik 12:00,547   43:10,723  
24Oslo lag 3 (34) 43:11,2
Fredrik Skirbekk Vister 10:00,528   10:00,528  
Henrik Bakke 10:28,321   20:28,823  
Fredrik Ole Oldereid Andersen 11:10,633   31:39,426  
Thorstein Wang 11:31,826   43:11,224  
25Oppland lag 2 (19) 43:11,3
Øystein Ulekleiv 10:03,933   10:03,933  
Eivind Fossheim 10:30,223   20:34,128  
Roberth Granseth 11:04,830   31:38,925  
Anders Bøe Jevnaker 11:32,427   43:11,325  
26Troms lag 2 (26) 43:12,2
Rune Strømholt 10:01,729   10:01,729  
Sturla Einarson 10:31,225   20:32,926  
Daniel Eikrem 10:59,523   31:32,424  
Eirik Mikkelsen 11:39,834   43:12,226  
27Oppland lag 4 (47) 43:17,0
Erling Tofte 09:58,122   09:58,122  
Tormod Stikbakke 10:52,642   20:50,733  
Sondre Ramsrud 10:56,320   31:47,030  
Christian Gulbrandsen 11:30,023   43:17,027  
28Telemark og Vestfold lag 2 (30) 43:17,4
Aksel Rosenvinge 09:46,84   09:46,84  
Michael Gunnulfsen 10:27,720   20:14,514  
Sivert Halfdan Bergan 11:12,634   31:27,121  
Kjell Einar Erikstein 11:50,342   43:17,428  
29Agder og Rogaland lag 1 (12) 43:30,1
Håkon Svaland 10:08,035   10:08,035  
Sindre Folkvord 10:35,028   20:43,032  
Magnus Lian Aarrestad 11:04,629   31:47,631  
Lars Aasheim Svaland 11:42,537   43:30,129  
30Buskerud lag 2 (18) 43:33,0
Ole Vidar Eriksrud 09:52,918   09:52,918  
Martin Sulland 10:19,410   20:12,311  
Jørgen Dahl Paule 11:32,856   31:45,129  
Kjetil Andre Bjerkerheim 11:47,939   43:33,030  
31Akershus lag 3 (32) 43:37,2
Eirik Bruland 10:27,352   10:27,352  
Aleksander Dyrberg Ek 10:36,830   21:04,138  
Sindre Tungesvik 10:59,322   32:03,433  
Håvard Haga 11:33,828   43:37,231  
32Oslo lag 6 (40) 43:48,4
Jørgen Haugen Madslien 09:54,219   09:54,219  
Johannes Sørli Hagerup 10:14,38   20:08,57  
Sondre Grønvold 11:20,040   31:28,522  
Fredrik Grøvdal 12:19,964   43:48,432  
33Hedmark lag 3 (44) 43:48,6
Stian Berg 10:03,532   10:03,532  
Espen Honganvik Holen 10:48,838   20:52,334  
Odd Erlend Hansen Berg 11:19,839   32:12,136  
Remi Trøen 11:36,531   43:48,633  
34USA lag 1 (33) 43:52,5
John Hegman 10:21,346   10:21,346  
Kevin Bolger 10:35,028   20:56,335  
Thomas Rabon 11:29,751   32:26,038  
Ben Saxton 11:26,520   43:52,534  
35Sør-Trøndelag lag 4 (45) 43:52,6
Lars Ove Aunli 10:20,044   10:20,044  
Martin Hovin 10:55,145   21:15,144  
Ingebrigt Eid 11:17,235   32:32,341  
Sivert Grøtan Eriksen 11:20,313   43:52,635  
36Oslo lag 4 (35) 43:55,7
Sigurd Lund Røer 10:22,347   10:22,347  
Erik Olsvik Dengerud 10:48,337   21:10,642  
Lars Falsen Habostad 10:55,319   32:05,934  
Morten Nævestad 11:49,841   43:55,736  
37Finnmark lag 2 (28) 44:06,3
Magne Henriksen 10:05,434   10:05,434  
Sigurd J Gundersen 11:05,654   21:11,043  
Tore Skardal 11:08,132   32:19,137  
Odin Eikeland 11:47,238   44:06,337  
38Akershus lag 5 (39) 44:11,9
Anders Magnus W. Liberg 10:15,838   10:15,838  
Hallvar Kristoffer Boland Haugen 10:47,636   21:03,437  
Erik Lippestad Thorstensen 11:39,262   32:42,642  
Mads Kristoffer Waaler 11:29,322   44:11,938  
39Nordland lag 1 (16) 44:12,0
Eirik Solvang 09:58,423   09:58,423  
Markus Norum Nilsen 10:30,122   20:28,522  
Andreas Sandnes Olsen 11:40,364   32:08,835  
Joakim Vangen Thomassen 12:03,250   44:12,039  
40Østfold lag 2 (29) 44:19,0
Vetle Juliussen 10:00,126   10:00,126  
Martin Thon 10:32,827   20:32,926  
Hans Ola Frøshaug 11:24,945   31:57,832  
Marcus Syversen 12:21,266   44:19,040  
41Hordaland lag 2 (31) 44:20,7
Tarjei Ammundsen 10:30,657   10:30,657  
Olav Haugo 10:39,231   21:09,840  
Sondre Tysseland 11:43,869   32:53,648  
Eirik Finne 11:27,121   44:20,741  
42Buskerud lag 4 (61) 44:21,7
Kristian Tobias Andersen 10:26,151   10:26,151  
Lars Hagelsteen Vik 10:43,934   21:10,041  
Kristian Svalestuen Piippo 11:18,036   32:28,039  
Jørgen J. Borgersen 11:53,745   44:21,742  
43Buskerud lag 3 (43) 44:22,4
Anders Fjell 10:10,436   10:10,436  
Marcus Braathen 11:15,967   21:26,348  
Marcus Fjeldheim 11:25,346   32:51,645  
Anders Sommerstad Juveli 11:30,825   44:22,443  
44Nord-Trøndelag lag 2 (22) 44:24,3
Ole Jørgen Bruvoll 10:38,561   10:38,561  
Andreas Veerpalu 10:50,840   21:29,350  
Espen Sundsvik 10:58,721   32:28,039  
Anders Sætherø 11:56,346   44:24,344  
45Akershus lag 4 (38) 44:24,5
Vegard Antonsen 10:23,248   10:23,248  
Fredrik Bergsjø 11:00,850   21:24,046  
Håvard Berteig 11:19,438   32:43,443  
Henrik Gifstad 11:41,135   44:24,545  
46Sør-Trøndelag lag 5 (46) 44:43,2
Even Northug 10:18,441   10:18,441  
Ole Nicolaisen 11:30,879   21:49,259  
Fredrik Riseth 11:03,327   32:52,547  
Johannes Svendsen 11:50,743   44:43,246  
47Nord-Trøndelag lag 3 (54) 44:45,8
Frode Aastrandvik 10:16,239   10:16,239  
Vegard Hoem 11:09,563   21:25,747  
Anders Johan Sandberg 11:31,955   32:57,651  
Ludvig Østerås Bøgseth 11:48,240   44:45,847  
48Telemark og Vestfold lag 3 (72) 45:10,5
Sigmund A. F.kvammen 10:43,970   10:43,970  
Joachim Granlund Skaug 11:20,471   22:04,367  
Halvor Dagsøn Landsverk 11:31,654   33:35,961  
Aslak Nenseter 11:34,629   45:10,548  
49Troms lag 3 (73) 45:12,6
Torbjørn Remmen 10:24,750   10:24,750  
Fredrik Mack Rørvik 11:07,859   21:32,552  
Edvin Frost 11:31,153   33:03,654  
Simen Bekkevoll 12:09,053   45:12,649  
50Oppland lag 6 (59) 45:13,3
Kristoffer Hestetræet 10:12,837   10:12,837  
Anders Skaarseth 10:51,841   21:04,639  
Christian Øveråsen 11:50,576   32:55,149  
Oddgeir Haukås Bjerke 12:18,262   45:13,350  
51Oppland lag 5 (52) 45:13,5
Vegard Hamnes 10:18,542   10:18,542  
Henrik Kjærnsli 10:59,148   21:17,645  
Håkon Knotten 11:34,258   32:51,846  
Henrik Bye Øren 12:21,767   45:13,551  
51Møre og Romsdal lag 1 (15) 45:13,5
Trond Marius Vad 10:34,859   10:34,859  
Bjørn Lundanes 10:58,847   21:33,653  
Helge Kvam Karbø 11:25,447   32:59,053  
Pål Nerbøberg 12:14,557   45:13,551  
53Akershus lag 7 (50) 45:16,4
Thomas Wilskog 10:30,156   10:30,156  
Sverre Austgulen Fosnæs 11:07,557   21:37,657  
Mattis Sjøli 11:56,780   33:34,360  
Thomas Berge Foyn 11:42,136   45:16,453  
54Sør-Trøndelag lag 8 (66) 45:16,5
Martin Lysø Sommerseth 10:42,468   10:42,468  
Erik Simonsen 10:53,043   21:35,455  
Sondre Bjørkli 11:49,075   33:24,457  
Vegard Mandal Johansen 11:52,144   45:16,554  
55Sør-Trøndelag lag 7 (60) 45:20,7
Gjermund Løfald 10:19,343   10:19,343  
Endre Blikra 11:08,661   21:27,949  
Erling Engesvold Flataker 11:18,437   32:46,344  
Aleksander Riseth 12:34,474   45:20,755  
56Oppland lag 8 (82) 45:20,9
Ørjan Staff 10:27,754   10:27,754  
Endre Aamodt 11:04,753   21:32,451  
Ole Gunnar Wangensteen 11:25,748   32:58,152  
Jens Waage 12:22,868   45:20,956  
57Agder og Rogaland lag 3 (49) 45:37,3
Endre Hauge Paulsen 10:38,561   10:38,561  
Jarle Nordtveit Åsheim 11:29,778   22:08,271  
Endre Nyberg Håland 11:28,450   33:36,663  
Kjell Kristoffer Watne Moe 12:00,748   45:37,357  
58Nord-Trøndelag lag 8 (109) 45:38,0
Martin Aune 10:46,373   10:46,373  
Georg Lande 11:07,859   21:54,162  
Sondre Reitan 11:39,563   33:33,659  
Håkon Livik 12:04,451   45:38,058  
59Sør-Trøndelag lag 6 (55) 45:40,3
Ola Nesvold 10:20,945   10:20,945  
Bjørn Sundset Moe 11:45,289   22:06,170  
Anton Killi Ringen 11:20,040   33:26,158  
Sondre Stormo 12:14,256   45:40,359  
60Troms lag 4 (89) 45:49,5
Simon Gundersen 10:45,972   10:45,972  
Marius Waltenberg 11:06,355   21:52,260  
Vebjørn Kjerstad 11:30,052   33:22,256  
Erlend Nyhus 12:27,370   45:49,560  
61Hedmark lag 4 (53) 45:53,0
Mikael Lillestu 10:59,480   10:59,480  
Stian Storsveen 10:59,749   21:59,163  
Anders Kampenhøy 11:37,260   33:36,362  
Kristian Jevanord 12:16,759   45:53,061  
62Hordaland lag 4 (81) 45:55,2
Eivind Blindheim 10:51,777   10:51,777  
Torstein Dagestad 11:07,758   21:59,464  
Emil Hosøy 11:37,561   33:36,964  
Håvard Drivenes 12:18,363   45:55,262  
63Sogn og Fjordane lag 3 (58) 45:57,6
Johannes Lund 10:32,158   10:32,158  
Kjetil Strømmen 11:01,651   21:33,754  
Torstein Bu 11:21,843   32:55,550  
Anders Bjørk 13:02,191   45:57,663  
64Sør-Trøndelag lag 10 (100) 46:05,0
Vegard Kvam 10:58,878   10:58,878  
Sindre Øwre Haugan 11:37,084   22:35,884  
Sindre Grønflaten 11:20,942   33:56,770  
Martin Pettersen 12:08,352   46:05,064  
65Oslo lag 7 (41) 46:05,6
Bendik Bang Pedersen 10:49,776   10:49,776  
Gaute Wiig Nordby 11:28,076   22:17,775  
Einar Kjelland-Mørdre 11:45,472   34:03,173  
Sverre Turter Sandvold 12:02,549   46:05,665  
66Nordland lag 2 (27) 46:17,3
Isak Sætermo 10:17,840   10:17,840  
Marcus Johnsen 11:29,477   21:47,258  
Isak Nordeng Jensen 12:15,391   34:02,572  
Tobias Thørnquist Jacobsen 12:14,858   46:17,366  
67Telemark og Vestfold lag 4 (83) 46:18,8
Arne Moen Lid 10:58,878   10:58,878  
Kristian Dahl 11:06,556   22:05,368  
Knut Halvor Erikstein 11:42,566   33:47,867  
Gunnar Johannessen 12:31,073   46:18,867  
68Hedmark lag 6 (75) 46:19,3
Sander Baksjøberget 10:39,763   10:39,763  
Erlend Fjeld 11:26,375   22:06,069  
Vegard Osvold 11:55,679   34:01,671  
Jørgen Elisenberg 12:17,760   46:19,368  
69Akershus lag 9 (67) 46:28,8
Martin Hasle 11:07,285   11:07,285  
Kristoffer Lamøy 11:15,065   22:22,277  
Steffen Grue Ulsrud 11:55,078   34:17,275  
Jørgen Stange Sørum 12:11,654   46:28,869  
70Sør-Trøndelag lag 11 (104) 46:31,3
Joakim Danielsen 10:28,255   10:28,255  
Tarjei Bakken 11:25,374   21:53,561  
Jon Kristian Trøen 11:53,277   33:46,766  
Olav Kregnes 12:44,684   46:31,370  
71Agder og Rogaland lag 4 (84) 46:34,5
Thomas Hetland 11:02,782   11:02,782  
Gjermund Steinsland 11:18,769   22:21,476  
Sondre Handeland 11:33,157   33:54,568  
Ådne Mannsåker 12:40,081   46:34,571  
72Nord-Trøndelag lag 4 (69) 46:35,3
Sindre Stiklestad 10:49,075   10:49,075  
Hallgeir Aspli 11:20,070   22:09,072  
Petter Lunde Husby 12:14,290   34:23,279  
Ole Skrove 12:12,155   46:35,372  
73Oslo lag 13 (97) 46:44,3
Hermann Brodin 10:45,071   10:45,071  
Kristian Bakøy Mæland 11:52,894   22:37,886  
Jostein Gjevre 11:45,973   34:23,780  
Petter Langaard Solberg 12:20,665   46:44,373  
74Buskerud lag 6 (74) 46:45,0
Petter Sturla Ludvigsen 10:42,167   10:42,167  
Stian Lie 11:47,190   22:29,280  
Ole Sollien Hulbak 11:57,782   34:26,982  
Didrik Hopen 12:18,161   46:45,074  
75Akershus lag 8 (51) 46:54,1
Svein Erik Sandsnes 10:41,365   10:41,365  
Øyvind Sveen 11:21,972   22:03,266  
Ole Anders Ek Lundby 12:11,086   34:14,274  
Markus Lien Oftebro 12:39,980   46:54,175  
76Oslo lag 9 (64) 46:54,7
Harald Bergwitz-Larsen Wright 10:27,553   10:27,553  
Torgeir Moe 11:33,882   22:01,365  
Eivind Høydal 12:17,693   34:18,977  
Asbjørn Madsstuen 12:35,878   46:54,776  
77Nordland lag 3 (80) 46:55,2
Andrè Johnsen Navjord 10:48,974   10:48,974  
Johan Vangberg Jensen 11:47,691   22:36,585  
August Nordeng 11:44,370   34:20,878  
Christian Staurbakk 12:34,474   46:55,277  
78Sogn og Fjordane lag 4 (137) 46:56,1
Oddne Munkvold 10:42,769   10:42,769  
Eirik Hovland 11:42,688   22:25,379  
Bendik Grimsbø 12:05,584   34:30,884  
Lars Gjørven 12:25,369   46:56,178  
79Akershus lag 6 (48) 47:01,1
Eirik Ek Hagen 10:24,049   10:24,049  
Andreas Andersen Sauge 11:13,064   21:37,056  
Johan Tjelle 11:34,258   33:11,255  
Magnus Hatlestad Hovland 13:49,9102   47:01,179  
80Oslo lag 8 (57) 47:01,6
Andreas Kjølstad Sandberg 10:40,664   10:40,664  
Jørgen Tveita 11:32,080   22:12,674  
Halvor Grepperud 11:26,549   33:39,165  
John Sindre Aas 13:22,598   47:01,680  
81Oppland lag 7 (79) 47:01,8
Pål Bilit Sveen 11:03,783   11:03,783  
Mikael Welinder 11:38,686   22:42,388  
Jon Bjone 11:42,465   34:24,781  
Einar Fossøy Gulbrandsen 12:37,179   47:01,881  
82Nord-Trøndelag lag 7 (99) 47:01,9
Lars Erik Sundgot Grande 11:03,884   11:03,884  
Sture Ramdal 09:56,21   21:00,036  
Tor Gunnar Brembu 13:26,9108   34:26,982  
Lars Kristian Tronstad 12:35,076   47:01,982  
83Sør-Trøndelag lag 9 (70) 47:11,5
Stian Aune 11:26,4100   11:26,4100  
Øyvind Larsen 11:08,862   22:35,283  
Simon Larsen Mikaelsen 11:43,067   34:18,276  
Martin Andreas Grøning Rindalsholt 12:53,387   47:11,583  
84Oslo lag 12 (86) 47:19,7
Markus Skåttun 11:39,2106   11:39,2106  
Jostein Sollihagen Mauer 11:02,352   22:41,587  
Håkon Dager 11:56,881   34:38,385  
Lars Messel 12:41,483   47:19,784  
85Hedmark lag 5 (56) 47:19,8
Ulrik Leinan Baksjøberget 10:37,460   10:37,460  
Sivert Dæhli 11:53,896   22:31,281  
Inge Brennmoen Tollan 12:19,794   34:50,987  
Jonas Ellingsen 12:28,971   47:19,885  
86Hordaland lag 3 (62) 47:41,0
Magnus Bigelow 11:11,088   11:11,088  
Øyvind Mjelde 10:58,046   22:09,072  
Eirik Mjelde 11:47,074   33:56,069  
Pettrer Blindheim 13:45,0100   47:41,086  
87Telemark og Vestfold lag 5 (95) 47:44,5
Didrik Fjeld 11:12,290   11:12,290  
Hans Kristian Bonden 11:21,972   22:34,182  
Mathias Almeningen 12:23,695   34:57,789  
Henrik Teien 12:46,886   47:44,587  
88Akershus lag 11 (78) 47:48,3
Johan Grundnes 11:12,089   11:12,089  
Lars Treekrem 12:06,3100   23:18,395  
Eirik Asdøl 11:24,444   34:42,786  
Jonas Myklebost 13:05,692   47:48,388  
89Agder og Rogaland lag 5 (88) 47:52,6
Øyvind Ulset 11:09,387   11:09,387  
Stian Grastveit 11:50,292   22:59,592  
Preben Liland 12:13,088   35:12,591  
Vegard Myhre 12:40,182   47:52,689  
90Hordaland lag 5 (94) 47:55,2
Erlend Nysæter 11:25,799   11:25,799  
Eystein Bye 11:33,481   22:59,191  
Ola Reigstad 12:10,485   35:09,590  
Magnus Færø 12:45,785   47:55,290  
91Nord-Trøndelag lag 10 (131) 48:15,3
Eivind Haugen Furunes 11:07,285   11:07,285  
Ola Raaen Jansen 11:16,968   22:24,178  
Didrik Pettersen 12:32,9101   34:57,088  
John Gunnar Hoås 13:18,396   48:15,391  
92Akershus lag 10 (68) 48:15,7
Kristian Grue 11:33,4104   11:33,4104  
Mads Bentstuen Nordby 11:15,166   22:48,589  
Ferdinand Aagenæs 12:26,799   35:15,292  
Hans Christian Tungesvik 13:00,590   48:15,792  
93Troms lag 5 (115) 48:24,1
Ole Martin Myre Nesvold 11:31,6103   11:31,6103  
Elias Valøy 11:40,787   23:12,394  
Vegard Johnsen 12:13,889   35:26,196  
Benjamin Helgesen 12:58,089   48:24,193  
94Buskerud lag 5 (71) 48:26,1
Øyvind Rishoff 11:17,194   11:17,194  
Inge Fjeldstad Ravnås 11:37,485   22:54,590  
Kristoffer Knigge 13:01,3105   35:55,8101  
Vebjørn Evjen 12:30,372   48:26,194  
95Agder og Rogaland lag 6 (103) 48:30,1
Sondre Verdal 11:45,3110   11:45,3110  
Arild Sangesland 11:51,993   23:37,2104  
Fredrik Sverdrup Lilleeng 11:43,768   35:20,994  
Marius Hodne 13:09,294   48:30,195  
96Nordland lag 4 (110) 48:32,0
Peter Skarheim 11:16,693   11:16,693  
Rolf Martin Jensen 12:28,7107   23:45,3106  
Ian Moor 12:11,086   35:56,3102  
Jack Steele 12:35,777   48:32,096  
97Oslo lag 10 (65) 48:48,4
Lars Bergendahl 12:00,1111   12:00,1111  
Sigmund Langedal Breivik 11:36,583   23:36,6103  
Anders Falsen Habostad 11:45,071   35:21,695  
Jon Bergerøy Ryssdal 13:26,899   48:48,497  
98Telemark og Vestfold lag 6 (114) 48:55,9
Håkon Li 11:40,1107   11:40,1107  
Øivind Øilo Markussen 11:53,997   23:34,0101  
Eirik Andreas Johansen 12:26,8100   36:00,8103  
Magnus Håkonsen 12:55,188   48:55,998  
99Nord-Trøndelag lag 9 (119) 49:06,7
Sebastian Benonisen 11:21,897   11:21,897  
Truls Trøan Aune 12:06,199   23:27,999  
Håkon Vikhagen 12:25,797   35:53,6100  
Thomas Hjalmar Westgård 13:13,195   49:06,799  
100Oslo lag 14 (101) 49:08,8
Jon Breivik Smebye 11:14,091   11:14,091  
Sverre Gunnar Warlo 12:10,1101   23:24,197  
Gaute Aksnes Tønseth 12:26,398   35:50,498  
Torgeir Holmøy 13:18,497   49:08,8100  
101Oslo lag 11 (76) 49:24,3
Martin Thorland Jutkvam 11:21,296   11:21,296  
Even Wiborg Nordsletten 12:18,3103   23:39,5105  
Thomas Dowling Næss 11:58,983   35:38,497  
Einar Nicolai Jenssen 13:45,9101   49:24,3101  
102Akershus lag 12 (85) 50:04,2
Marius Pettersen 11:15,092   11:15,092  
Erlend Ekern 12:33,7109   23:48,7107  
Trym Granerud Nygaard 13:07,9106   36:56,6107  
Espen Rokkerud 13:07,693   50:04,2102  
103Sør-Trøndelag lag 12 (113) 50:04,3
Andreas Helgemo 11:01,981   11:01,981  
Jonas Berg 12:25,7105   23:27,698  
Thomas Asphaug 12:24,996   35:52,599  
Terje Magnus Sørensen 14:11,8105   50:04,3103  
104Hordaland lag 6 (108) 51:15,1
Leif Malvin Hjelmevoll 11:41,0108   11:41,0108  
Eirik Aastvedt 12:30,4108   24:11,4108  
Sondre Øvre Helland 12:59,8104   37:11,2108  
Lars Tveito 14:03,9103   51:15,1104  
105Nord-Trøndelag lag 6 (98) 52:06,7
Vegard Valstadsve 11:44,7109   11:44,7109  
Jonas Riseth 12:26,9106   24:11,6109  
John Marius Aagård 13:44,0110   37:55,6110  
Adrian Thorsen 14:11,1104   52:06,7105  
106Akershus lag 13 (90) 52:07,3
Erlend Isachsen 11:24,698   11:24,698  
Sondre Olsson 12:11,2102   23:35,8102  
Sebastian Aagnes 13:40,6109   37:16,4109  
Alexander Jensen Engseth 14:50,9106   52:07,3106  
107Oppland lag 9 (111) 52:41,8
Sivert Sliper 11:27,9101   11:27,9101  
Steinar Riksaasen 11:55,698   23:23,596  
Hans Bjørnsgård 12:42,5103   36:06,0104  
Ole Eirik Ekrem Fuglehaug 16:35,8108   52:41,8107  
108Akershus lag 14 (93) 55:37,3
Eirik Nordtorp 11:20,295   11:20,295  
Matias Gjestvang Brandt 14:10,7111   25:30,9111  
Martin Gadderud Holth 14:40,2111   40:11,1111  
Åsmund Vetle Solli 15:26,2107   55:37,3108  
109Finnmark lag 3 (63) 35:18,4
Håkon A Nilsen 10:41,666   10:41,666  
Glenn Tommy Johansen 12:19,7104   23:01,393  
Patrick Lønhaug 12:17,192   35:18,493  
110Telemark og Vestfold lag 7 (121) 36:50,2
Kristoffer Vatnar 11:28,4102   11:28,4102  
Simen F B. Fredriksen 12:43,7110   24:12,1110  
Hans Gunnar Gravningen 12:38,1102   36:50,2105  
111Troms lag 6 (122) 36:52,5
Jacob Derås Grimsgård 11:37,4105   11:37,4105  
Arnfinn Fosse Sivertsen 11:53,695   23:31,0100  
Tobias Bjørkli 13:21,5107   36:52,5106  
DNSAkershus lag 18 (117) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSOslo lag 17 (124) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSAgder og Rogaland lag 7 (105) 00:00,0
Sondre Verdal 00:00,0   00:00,0  DNS
Erik Vik 00:00,0   00:00,0  DNS
Tor Jøran Ravndal 00:00,0   00:00,0  DNS
Marius Hodne 00:00,0   00:00,0  DNS
DNSBuskerud lag 7 (107) 00:00,0
Andreas Haverstad 00:00,0   00:00,0  DNS
Vetle Fuglerud 00:00,0   00:00,0  DNS
Kristian Børnick 00:00,0   00:00,0  DNS
Anders Øverby 00:00,0   00:00,0  DNS
DNSBuskerud lag 9 (123) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSTelemark og Vestfold lag 9 (130) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSOslo lag 16 (120) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSOslo lag 15 (112) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSHedmark lag 7 (87) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSAkershus lag 17 (106) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSOppland lag 10 (125) 00:00,0
Bjørnar Kvåle 00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSSør-Trøndelag lag 13 (129) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
Sondre Stenersen Ziel Michler 00:00,0   00:00,0  DNS
Ruben Helgemo 00:00,0   00:00,0  DNS
DNSOppland lag 12 (136) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSSør-Trøndelag lag 14 (134) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSTelemark og Vestfold lag 8 (126) 00:00,0
Simen F Brunvand Fredriksen 00:00,0   00:00,0  DNS
Brian Otterdal Kristiansen 00:00,0   00:00,0  DNS
Henrik S. Tanum 00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSAkershus lag 16 (102) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSTelemark og Vestfold lag 10 (135) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSFinnmark lag 4 (91) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSOppland lag 11 (132) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSBuskerud lag 8 (118) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSBuskerud lag 10 (127) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSHedmark lag 8 (92) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSOslo lag 19 (133) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSAkershus lag 15 (96) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSAgder og Rogaland lag 8 (116) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
DNSOslo lag 18 (128) 00:00,0
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS
00:00,0   00:00,0  DNS

Kontakt e-post adresse: Dag.T.Wang@gmail.com

20.03.12 19:27:54 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Kjelsås IL